Гарантія та якість

Матеріали і комплектуючі вироби використовуються від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників і відповідають вимогам з якості та безпеки виробів, прийнятих у країнах ЄС.

Двигуни під замовлення

Є можливість виготовлення на інші нестандартні напруги живлення, наприклад: 3-х фазної 127/220В, 440/660В та ін, однофазної: 42В, 36В, і ін.

Широкий діапазон

Діапазон корисної потужності вироблених електродвигунів від 0.03-2.2 kW та синхронної частоти обертання 750, 1000, 1500 і 3000 об/хв., працюють від трифазної напруги живлення 220/380 V, однофазної напруги 220 V

Обертові рішення, які здатні змінити наш світ.

Наше виробництво засноване у 1979 році. Наші мотори розроблені для самих різних цілей, продуктивність яких завжди відповідає їхньому застосуванню.

Наша команда складається з кваліфікованого персоналу, енергійного і амбітного: кожен її учасник точно знає свою роль у компанії - це максимальна самовіддача, і наше завдання полягає в повному задоволенні потреб наших клієнтів. Наша мета - не просто продати наші вироби, а й запропонувати щось ще, і це нас відрізняє від інших.

<span>Ознайомтеся з</span> моделями.

Ознайомтеся з моделями.

Проглянувши нашу галерею зображень двигунів Ви краще познайомитесь з нашою продукцією. 

<span>Виконайте</span> он-лайн <span>замовлення.

Виконайте он-лайн замовлення.

Вивчіть нашу цінову пропозицію для всіх моделей двигунів та скористайтеся ціновим конфігуратором, щоб зробити онлайн замовлення.

<span>Дізнайтеся більше про</span> наше підприємство.

Дізнайтеся більше про наше підприємство.

Отримайте більше інформації про наше підприємство, пропозиції та вдайтеся до вірного рішення.